تبلیغات
تاریخی سرگرمی
قالب وبلاگ

تاریخی سرگرمی
تنها درسی که از تاریخ می آموزیم این است که هیجکس از تاریخ نمی آموزد. 
نویسندگان
چت باکس


فرض کنید آخر شب است و کنار خیابان منتظر تاکسی خالی ایستاده اید.تمام تاکسیها پر از مسافر است. از خدا میخواهید یک تاکسی خالی پیدا شود.پس از مدتی یک تاکسی خالی جلوی پایتان ترمز میکند،با خوشحال سوار میشوید و با خنده میگویید:ایکاش آرزوی بزرگتری میکردم ! و بعد فراموش میکنید...
در واقع وقتی ما آرزو را زمزمه میکنیم،اعتماد ما به موجودیست که قدرتش بینهایت است و میتواند هر خواسته ای را اجابت کند.
حقیقت اینست که سهم هرکس از نعمتهای عالم بینهایت است و دلیل اینکه تعدادی خاص،بیشتر از بقیه بدست می آورند،فقط اینست که تعدادی دیگر از حق خود صرفنظر کرده و سهم خود را به آنها واگذار میکنند. اما چگونه؟با آرزو نکردن و نخواستن وطلب نکردن.
خیلیها از مرغ آمین فقط یک تاکسی خالی میخواهند.برخی درخواست بزرگتری مثل رفع گرفتاریهای سنگین دارند،اما هستند کسانیکه از نبودن روزی و کم شدن سهمشان از هستی نگران نیستند.مطمئنند از خالق کائنات هر چه را بخواهند،در هر زمانی،برایشان مهیاست.این اشخاص باور دارند که میتوانند در هر روز بینهایت آرزو کنند ومطمئن باشند که به آرزو و خواسته ی خود میرسند.


شما جزو کدام دسته هستید؟
در اینمورد چه نظری دارید
؟

اینو جناب فرزان نوشته که دوست داشتم اینجا برای توضیح بیشتر اضافه بشه:

(قانون ارزو همون قانون جذبه والبته دعا هم شاملش میشه اما این مسئله فقط به خدا مربوط نیست\این یکی از مهمترین قوانین" راز کائناته" که به هرچیز تمرکز کنی و با تموم وجود بخایش \بهش میرسی اما در این قانون سهمی رو نمیشه متصور شد چرا که محدودیتی درش نیست اما بنا به انگیزه وخاست ما دیر زودداره اما سوختو سوز نه!!)

(این پست را برای عزیزی نوشتم که هر لحظه از خدا هدایت خود را بخواهد.شما هم برای او دعا کنید.)
طبقه بندی: عقائد،
[ دوشنبه 6 شهریور 1391 ] [ 03:30 ب.ظ ] [ اعظم ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

متولد16 اسفندم.یه دختر18 ساله دارم و یه پسر 12 ساله.سال 73 از دانشگاه چمران اهواز لیسانس تاریخ گرفتم.همسرم گاهی این مطالبو میخونه.به این خونه رسیدیدخاموش نباشید، از دیدن نظراتتون خوشحال میشم.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
كد عكس تصادفی

Online User