تبلیغات
تاریخی سرگرمی
قالب وبلاگ

تاریخی سرگرمی
تنها درسی که از تاریخ می آموزیم این است که هیجکس از تاریخ نمی آموزد. 
نویسندگان
چت باکس


در واپسین ماه‌های حیات، هیتلر، مبدل به مرد افسرده و رهبری شده بود که قادر به گرفتن کوچک‌ترین تصمیم سیاسی و نظامی نبود. در ۳۰ آوریل سال ۱۹۴۵، هیتلر با شلیک به سر خود و خوردن سیانور، خودکشی کرد. اوا براون، معشوقه هیتلر که در آخرین روز با وی ازدواج کرد، او را در خودکشی همراهی کرد. با وصیت وی، جسد او و اوا براون با بنزین سوزانیده شد. در همان روز، رئیس دستگاه تبلیغات نازی‌های یعنی گوبلز و همسرش بعد از کشتن فرزندانشان، خودکشی کردند. ارتش شوروی در ۲ و ۳ ماه می سال ۱۹۴۵، ابتدا جسد گوبلزها را پیدا کرد و سپس در پنج می، بقایای پیکر هیتلر را پیدا کرد.

اینها چیزهایی هستند که همه می‌دانند. اما در این میان برخی‌ها هم عقیده داشتند و حتی دارند که هیتلر، به نحوی موفق به فرار شده است. حتی اخیرا، یک باستان‌شناس و متخصص استخوان به نام "نیک بانتونی" و یک استاد ژنتیک به نام "لیندا استراسبورگ"، در اظهار نظرهایی، شک و تردیدهای تازه‌ای را در مورد اصالت بقایای به جا مانده از پیکر هیتلر، برانگیختند، اظهار نظرهایی که بازتاب رسانه‌ای پیدا کرد.

به همین دلیل، خبرگزاری
CNN کوشید که یک بار دیگر به نحوی قضیه را بررسی کند. در مقاله‌ای که چند وقت پیش این خبرگزاری منتشر کرد و تا مدتی در شبکه‌های اجتماعی به دفعات لینک دهی صورت می گرفت، چیزهای تازه‌ای در مورد آنچه بر سر پیکر هیتلر آمد، به چشم می‌خورد.

CNN‌ حقایق ادعایی تازه را در مصاحبه اختصاصی با رئیس قسمت آرشیو سازمان امنیت ملی روسیه FSB ، فردی به نام "ژن واسیلی خریستوفوروف"، به دست آورده است:

در اوایل ژوئن سال
۱۹۴۵، ارتش شوروی جسد هیتلر و براون را در جنگلی در بیرون شهر راتنئو Rathenau به خاک سپرد. ۸ ماه بعد، یعنی در فوریه سال ۱۹۴۶، جسدها مجددا از خاک بیرون آورده شدند و در یک پادگان ارتش شوروی در شهر ماگدبرگ آلمان شرقی، دفن شدند.

تا زمانی که روس‌ها بر محل دفن تسلط داشتند، خیالشان از دسترسی غریبه‌ها به محل دفن، راحت بود. اما در مارس
۱۹۷۰، یعنی زمانی که قرار شد که شوروی این پادگان را تخیله کند و آن را تحویل مقامات آلمان شرقی بدهد، این واهمه در سر مقامات امنیتی شوروی شکل گرفت که ممکن است، محل دفن هیتلر به پرستشگاه کسانی تبدیل شود که عقاید فاشیستی دارند.

رئیس وقت
KGB ‌در آن زمان، یوری آندروپوف بود، او با کسب موافقت از سران حزب کمونیست، اجازه یافت که یک مأموریت فوق سری را برای امحاء بقایای اجساد هیتلر و دیگر نازی‌ها به مرحله اجرا درآورد.
در یک پروتکل، آنها می‌توانستند با انهدام فیزیکی کل محل، مأموریت را به انجام برسانند، اما در پروتکل بعدی، آنها با نبش قبر، بایستی بقایای اجساد را بیرون می‌آوردند و نابود می‌کردند. آنها ترجیح دادند از شیوه دوم استفاده کنند. بقایای اجساد در یک کوره، در بیرون شهر شوئنبک Shoenebeck که در ۱۱ کیلومتری ماگدبرگ بود، سوزانده شد، خاکسترها جمع شد و به رود Biederitz ریخته شدند.

تنها قسمت‌هایی که از بدن هیتلر باقی ماند، قسمت‌هایی از استخوان آرواره و جمجمه او بود که به روسیه فرستاده شد.
FSB شکی در متعلق بودن این قطعات استخوانی به هیتلر ندارد. در سال ۲۰۰۰، در جریان نمایشگاه جنگ جهانی دوم در مسکو، این قطعات جمجمه هیتلر که سوراخ گلوله‌ای که هیتلر با آن خودکشی کرده بود، روی آن مشخص بود، به نمایش گذاشته شد ...

نکاتی در مورد زندگی هیتلر:

-1
آدولف تنها فرزند خانواده هیتلر بود                                                                       
.
-2
با پدرش اصلا رابطه خوبی نداشت
.
-3
از جاهای بن بست بشدت می ترسید
.
-4
انسانی فوق العاده با هوش بود به طوری که با دست چپ نقاشی میکرد و با دست راست ریاضی حل میکرد
.
-5
هرگز لب به مشروب و سیگار نزد
.
-6
دستور داد تا ماشینی ارزان قیمت بسازند که تمام مردم آلمان بتوانند استفاده کنند. (اون ماشین فولکس بیتل بود)

-7
ماشین فولکس را هیتلر طراحی کرد
.
-8
خلبان مورد علاقه اش (بور) بود
.
-9
در جنگ دچار کوری موقت شد و در بیمارستان نظامی برلین بستری شد
.
-10
آدم سرسختی بود
.

تاریخ
میگه آلمانها به طرز وحشیانه ای لهستان را اشغال کردند و مورخی میگوید نباید بگین لهستان باید بگین له هستان ،چون انها در جنگ له شدند. هیتلر لهستانیها را دو دسته کرد یکی دسته باسوادها و دیگری بی سوادها بعد دستور داد تا تمامی با سواد ها رو قتل عام کنند تا مبادا روزی بهتر از آلمانها بشنوند. ودسته بیسواد ها رو به کار در معادن بردند.

هیتلر در کتابش
میگوید: در طول عمرم فقط دو بار گریه کردم یکی زمانی که مادرم مرد و دیگری زمانی که آلمان در جنگ شکست خورد. در معاهده ی ورسای آلمانها حق نداشتند نیروی نظامی داشته باشند اما هیتلر دستور داده بود تا در کارخانه ی پرورش مرغ هواپیماهای جنگی بسازند
.

زمانی که هیتلرخواب بود هیچکس جرات بیدار
کردنش رانداشت چون یک بار گروهبانی این کار رو کرده بود و ان گروهبان بدبخت رو به تیر بار بسته بودند. به همین خاطر در اواخر جنگ اکثر مناطقی که آلمانها از دست میدادند زمانی بود که هیتلر خواب بود
.

هیتلر
12دانشمند آلمانی را زندانی کرد و با یک هفته ای که به انها مهلت داد گفت: شما باید ماشینی بسازید که در گرمای آفریقا و سرمای روسیه حرکت کنه و آب رادیاتورش در سرما یخ نزند و در گرما جوش نیاورد. انها فولکس رواساختند که رادیاتور ندارد و موتورش در عقب قرار دارد تا سرمای زمستان و گرمای تابستان روی موتورش تاثیر نگذارد
.

علت شرکت کردن آمریکا در جنگ
این بود که هیتلر به تمامی کشورهای هم پیمانش دستور داده بود تمامی کشتی ها، ناوها و زیردریایی های کشور های بیطرف رو نابود کنند به همین خاطر یک زیر دریایی ژاپنی ناو آمریکایی را زد و این بهانه ای شد برای حضور آمریکا در جنگ. و در انتها شعار هیتلر با ارتش خود و هم پیمانهایش این بود که تا زمانی که جلو میروم پشت سرم بیائید، کشتنم انتقامم رو بگیرید، عقب نشینی کردم به من مهلت ندهید و من رابکشید.
طبقه بندی: تاریخی،
[ شنبه 3 تیر 1391 ] [ 07:27 ق.ظ ] [ اعظم ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

متولد16 اسفندم.یه دختر18 ساله دارم و یه پسر 12 ساله.سال 73 از دانشگاه چمران اهواز لیسانس تاریخ گرفتم.همسرم گاهی این مطالبو میخونه.به این خونه رسیدیدخاموش نباشید، از دیدن نظراتتون خوشحال میشم.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
كد عكس تصادفی

Online User