تبلیغات
تاریخی سرگرمی
قالب وبلاگ

تاریخی سرگرمی
تنها درسی که از تاریخ می آموزیم این است که هیجکس از تاریخ نمی آموزد. 
نویسندگان
چت باکس


تازه از اصفهان برگشتم.نکته قابل توجه این سفر دیدارم از کلیسای زیبا و قدیمی وانک بود(قبل از ورود به کلیسا تو خیابون حکیم نظامی مردی رو دیدیم که داشت خانمشو که صندلی عقب نشسته بود کتک کاری میکرد و با صدای بلند سرش داد میزد،همه فقط نگاه میکردن.شاید چون تو دعوای زن و شوهر نمیشه دخالت کرد.اما بفکر نوع تربیت و صبر و تحمل و فرهنگ احتمالن اکتسابی اون آقای شوهر فکر میکردم...
وارد خیابون جلفا شدیم و قدم به کلیسا گذاشتیم با قدمت 350 سال و نقاشیهای زیبای دیوارها و دیدن از موزه کلیسا...                             

                                               

اما نکته اصلی در این سفر دیدن جای خشک زاینده رود بود.گویا جلو ورود این رود رو با سد میگیرن تا آب وارد زمینهای زراعی بشه و هنگام عید نوروز بازش میکنن.از این موضوع غافلن که زیبائی اصفهان به جریان یافتن زاینده رودشه که از بین شهر میگذره نه دیدن صحنه خشک... یعنی من اصفهانو بخاطر زاینده رودش دوست دارم.شاید لازم باشه فقط عید نوروز از اینشهر دیدن کنم!!!

                                               
...اما همچنان بفکر کار اون شوهر در خیابان معروف و پر تردد اصفهانم.هنوز نمیتونم باور کنم یه(مرد)تو خیابون اینقدر هتک حرمت کنه!!!!
____________________________

انسان ممکنست با یک نفر 20 سال زندگی کند و آن شخص برایش یک غریبه باشد،میتواند با یک نفر 20 دقیقه وقت بگذراند و تا آخر عمر فراموشش نکند.(اوریانا فالاچی)
طبقه بندی: تاریخی،
[ سه شنبه 3 بهمن 1391 ] [ 08:36 ق.ظ ] [ اعظم ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

متولد16 اسفندم.یه دختر18 ساله دارم و یه پسر 12 ساله.سال 73 از دانشگاه چمران اهواز لیسانس تاریخ گرفتم.همسرم گاهی این مطالبو میخونه.به این خونه رسیدیدخاموش نباشید، از دیدن نظراتتون خوشحال میشم.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
كد عكس تصادفی

Online User